72dpi72dpi72dpi

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna jest bardzo ważnym elementem wizerunkowym dla firmy. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że projekty będą nie tylko prawidłowo zaprojektowane, ale również będą posiadały wysoką estetykę.

Budowanie wizerunku firmy

Podchodzimy z pasją do projektowania, mamy nadzieję że spodobają się Państwu nasze realizacje, najważniejszym parametrem jest dla nas czytelność i jasność przekazu, co mamy nadzieję udało nam się uzyskać.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma 72dpi, ul. Torowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję