72dpi72dpi72dpi

Strony internetowe, WWW

Tworzymy przejrzyste, czytelne i funkcjonalne strony internetowe. Posiadamy doświadczenie i wiedzę popartą nie tylko naszym wykształceniem ale również wzbogacanym przez cały czas portfolio.


Aby przyspieszyć proces tworzenia witryn internetowych specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy Brief. Dzięki niemu nie tylko łatwiej określony zostanie kierunek projektu, ale również dokładnie sprecyzowany zakres prac.

Autorski System CMS

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi zarządzania treścią (CMS) w łatwy sposób będą Państwo mogli zarządzać (administrować) witryną w ustalonym wcześniej zakresie.


Jednocześnie informujemy, że na każdym etapie prac chętnie udzielimy Państwu wsparcia w postaci pomocy technicznej, wskazówek czy porady.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma 72dpi, ul. Torowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję