72dpi72dpi72dpi

Oklejanie samochodów

Oklejamy samochody łącząc różne rodzaje folii. Posiadamy ogrzewany garaż, dzięki czemu wyklejanie samochodów nawet w zimie nie stanowi żadnego problemu. Docinamy również grafikę do wyznaczonego kształtu, co nie tylko znacznie podnosi efekt końcowy, ale również zmniejsza koszty.

Reklama na autach

Zamawiając oklejanie samochodu, otrzymujecie Państwo od nas zawsze kilka projektów/pomysłów. Następnie wspólnie uzgadniamy, który kierunek/pomysł będzie najbardziej efektowny i najkorzystniejszy dla Państwa zarówno pod kątem ekonomicznym jak i wizerunkowym.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma 72dpi, ul. Torowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję