72dpi72dpi72dpi

Reklama drukowana

Oferujemy pełny zakres prac poligraficznych - wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, kalendarze, pocztówki, notatniki, karty biznesowe, papiery firmowe. Przygotowujemy również identyfikację wizualną (CI) wraz z księgą znaku.


Chętnie doradzimy Państwu jaki rodzaj reklamy drukowanej wybrać, przedstawimy kilka propozycji graficznych, tak aby wspólnie zadecydować, która forma będzie najskuteczniejsza i najbardziej ekonomiczna.


Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszych realizacji.

Reklama wielkoformatowa

Zakres prac obejmuje: wydruki wielkoformatowe w tym banery, siatki, plakaty, obrazy na płótnie, w tym również wydruki bezpośrednio na materiałach typu PCV, dibond (dwie blachy aluminiowe przytwierdzone do utwardzonego PCV), szkło czy karton.


Oferujemy również projektowanie, wydruk i oklejanie samochodów, plandek, namiotów, witryn sklepowych, szyldów, stoisk na targi.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma 72dpi, ul. Torowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję