72dpi72dpi72dpi
Promocje

Znamy siłę reklamy - czyli krótko o nas

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania reklamowe. Pełna Identyfikacja wizualna, strony internetowe, katalogi, ulotki, oklejanie samochodów. Proponujemy również sesje zdjęciowe, kalendarze oraz gadżety reklamowe.

Wydruki

Oferujemy wydruki cyfrowe (niskie nakłady), offsetowe, wydruki wielkoformatowe, (również UV), cięcie ploterem litery przestrzenne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma 72dpi, ul. Torowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję