72dpi72dpi72dpi

Sesje fotograficzne

Dysponujemy szeroką gamą sprzętu fotograficznego. Posiadamy własne duże studio fotograficzne z profesjonalnym oświetleniem oraz tłami - dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa odpowiednią przestrzeń do wykonania doskonałych zdjęć.


Nasza oferta obejmuje zarówno sesje plenerowe, sesje firmowe, jak i fotografię makro.

Zdjęcia produktów uwiarygodnią działalność

Chętnie uzupełnimy sesją fotograficzną zlecone przez Państwa prace drukowane czy stronę internetową - dzięki temu Państwa klient otrzyma autentyczne zdjęcia produktów, co zdecydowanie poprawi i uwierzytelni odbiór reklamy.


Zachęcamy do przeglądania naszych fotografii.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma 72dpi, ul. Torowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję